UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem odpowiedzialni rodzice każą dzieciom jeździć w kaskach i jak ktoś propaguje jazdę rowerem bez propagowania bezpieczeństwa to ma deficyt w czaszce. Przykładem były szkoły kiedy przystąpiły do akcji rowerowy maj Zapominając o bezpieczeństwie swoich wychowanków. .. ale wtedy w czaszkach był strajk /tak było sp. 21/