Wybrany wątek opinii
To nie ulica to autostrada, chodnikami szaleją rowerzysci hulajnogami a ulicą d,ile. Kiedy zostanie przedłużona uliczka z ul.browarna i ul.rechniewskiego czekamy i nic. Musimy jeździć w kolo. Nawbijali kołków i mają w D wszystko.
Do moderacji
Odpowiedz
8
26
Nie będzie przedłużenia z Browarnej na Rechniewskiego bo prezydent Elbląga nie wyraził zgody
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Taa Rechniewskiego glowna arteria elblaga!moze gdzies by tam rondo wcisnal?juz widze wyjazd z tej ulicy o 15 do browarnej!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0