Wybrany wątek opinii

To nie ulica to autostrada, chodnikami szaleją rowerzysci hulajnogami a ulicą d,ile. Kiedy zostanie przedłużona uliczka z ul.browarna i ul.rechniewskiego czekamy i nic. Musimy jeździć w kolo. Nawbijali kołków i mają w D wszystko.
(2019.09.18)
Nie będzie przedłużenia z Browarnej na Rechniewskiego bo prezydent Elbląga nie wyraził zgody
autoch (2019.09.18)
Taa Rechniewskiego glowna arteria elblaga!moze gdzies by tam rondo wcisnal?juz widze wyjazd z tej ulicy o 15 do browarnej!
(2019.09.18)
Powrót do komentarzy