UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie ulica to autostrada, chodnikami szaleją rowerzysci hulajnogami a ulicą d,ile. Kiedy zostanie przedłużona uliczka z ul.browarna i ul.rechniewskiego czekamy i nic. Musimy jeździć w kolo. Nawbijali kołków i mają w D wszystko.


Anuluj