UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie ulica to autostrada, chodnikami szaleją rowerzysci hulajnogami a ulicą d,ile. Kiedy zostanie przedłużona uliczka z ul.browarna i ul.rechniewskiego czekamy i nic. Musimy jeździć w kolo. Nawbijali kołków i mają w D wszystko.