UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie ulica to autostrada, chodnikami szaleją rowerzysci hulajnogami a ulicą d,ile. Kiedy zostanie przedłużona uliczka z ul.browarna i ul.rechniewskiego czekamy i nic. Musimy jeździć w kolo. Nawbijali kołków i mają w D wszystko.