Wybrany wątek opinii
@Nik0s - Hehehe, no to trzeba zamknąć olx, allegro i inne portale;)
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Stalewiak oby US Ciebie nie zmknął za nielegalny handel;p
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@Nik0s - A kto powiedział że ja sprzedaje ? trochę nadwyżek z ogródka z własnych nasion to już tragedia heh. No bez przesady. Wszystkich musieli by zamknąć z olxa. A po drugie ja rozliczam się z youtube w pit11 z zarobków.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0