UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nik0s - A kto powiedział że ja sprzedaje ? trochę nadwyżek z ogródka z własnych nasion to już tragedia heh. No bez przesady. Wszystkich musieli by zamknąć z olxa. A po drugie ja rozliczam się z youtube w pit11 z zarobków.
stalewiak