UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nik0s - A kto powiedział że ja sprzedaje ? trochę nadwyżek z ogródka z własnych nasion to już tragedia heh. No bez przesady. Wszystkich musieli by zamknąć z olxa. A po drugie ja rozliczam się z youtube w pit11 z zarobków.

stalewiak

Anuluj