UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nik0s - A kto powiedział że ja sprzedaje ? trochę nadwyżek z ogródka z własnych nasion to już tragedia heh. No bez przesady. Wszystkich musieli by zamknąć z olxa. A po drugie ja rozliczam się z youtube w pit11 z zarobków.

stalewiak