UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga Redakcjo, można prosić o publikację komentarzy nie łamiących prawa i na temat? Cenzura prewencyjna bez powodu nie świadczy jednak za dobrze o poziomie demokracji i wolności słowa w PortEl-u;)

RobertKoliński

Anuluj