Wybrany wątek opinii
"miły dla uszu warkot silników"
Temu co to napisał życzę takich przyjemności 24h/na dobę... By regularnie mogl się tym rozkoszować.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
@Romano - Dokładnie tak ! Jak ktoś taki warkot sobie posłucha powiedzmy przez godzinę to może jemu wydawać się miły warkot.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jaki Ty masz problem człowieku? Co tak zrzędzisz? Nie każdy hałas jest fajny, to oczywiste, ale tu chodzi o ten konkretny na super enduro (bo tylko o tym jest tekst) jest naprawdę fajny. Byłeś? Słyszałeś? Idę o zakład, że nie!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
4