Wybrany wątek opinii

"miły dla uszu warkot silników" Temu co to napisał życzę takich przyjemności 24h/na dobę... By regularnie mogl się tym rozkoszować.
Romano (2019.08.25)
@Romano - Dokładnie tak ! Jak ktoś taki warkot sobie posłucha powiedzmy przez godzinę to może jemu wydawać się miły warkot.
(2019.08.25)
Jaki Ty masz problem człowieku? Co tak zrzędzisz? Nie każdy hałas jest fajny, to oczywiste, ale tu chodzi o ten konkretny na super enduro (bo tylko o tym jest tekst) jest naprawdę fajny. Byłeś? Słyszałeś? Idę o zakład, że nie!!!
(2019.08.25)
Powrót do komentarzy