UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki Ty masz problem człowieku? Co tak zrzędzisz? Nie każdy hałas jest fajny, to oczywiste, ale tu chodzi o ten konkretny na super enduro (bo tylko o tym jest tekst) jest naprawdę fajny. Byłeś? Słyszałeś? Idę o zakład, że nie!!!