UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki Ty masz problem człowieku? Co tak zrzędzisz? Nie każdy hałas jest fajny, to oczywiste, ale tu chodzi o ten konkretny na super enduro (bo tylko o tym jest tekst) jest naprawdę fajny. Byłeś? Słyszałeś? Idę o zakład, że nie!!!