Wybrany wątek opinii
jezeli to jego plantacja to kariery w ogrodnictwie nie zrobi. Słabizna żadna plantacja a dziko wsadzone krzaki raczej jak na moje oko.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Dzikie nie dzikie, a jarało pół gminy i każdy był zadowolony, co zebrane z auto to moje, to była mała strata, zwróciła się już z nawiązką ????
Znęcanie? Dobry pretekst by wjechała wycieczka
Do moderacji
Odpowiedz
0
0