Wybrany wątek opinii

jezeli to jego plantacja to kariery w ogrodnictwie nie zrobi. Słabizna żadna plantacja a dziko wsadzone krzaki raczej jak na moje oko.
oj oj1 (2019.08.22)
Dzikie nie dzikie, a jarało pół gminy i każdy był zadowolony, co zebrane z auto to moje, to była mała strata, zwróciła się już z nawiązką ???? Znęcanie? Dobry pretekst by wjechała wycieczka
Uuułłaaaa (2020.04.19)
Powrót do komentarzy