UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jezeli to jego plantacja to kariery w ogrodnictwie nie zrobi. Słabizna żadna plantacja a dziko wsadzone krzaki raczej jak na moje oko.
oj oj1
jezeli to jego plantacja to kariery w ogrodnictwie nie zrobi. Słabizna żadna plantacja a dziko wsadzone krzaki raczej jak na moje oko.
oj oj1