UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jezeli to jego plantacja to kariery w ogrodnictwie nie zrobi. Słabizna żadna plantacja a dziko wsadzone krzaki raczej jak na moje oko.

oj oj1

Anuluj