Wybrany wątek opinii

Za jazdę samochodem bez prawa jazdy po drogach publicznych.....mandat 500 zł A za jazdę po drogach niepublicznych ....czyli po polach 2000....... O co chodzi w takim razie ???
Pizzojad (2019.08.22)
@Pizzojad - O to chodzi, że kary normalnie powinny zaczynać się od 2 tys. w wzwyż a przez Sąd od 15 tys. - 50 tys. Może to poj. .ów by coś nauczyło a tak zapłacą z 500+ i mają wszystko w czterech literach !!!
(2019.08.22)
Powrót do komentarzy