UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za jazdę samochodem bez prawa jazdy po drogach publicznych.....mandat 500 zł A za jazdę po drogach niepublicznych ....czyli po polach 2000....... O co chodzi w takim razie ???

Pizzojad

Anuluj