UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za jazdę samochodem bez prawa jazdy po drogach publicznych.....mandat 500 zł A za jazdę po drogach niepublicznych ....czyli po polach 2000....... O co chodzi w takim razie ???
Pizzojad
Za jazdę samochodem bez prawa jazdy po drogach publicznych.....mandat 500 zł A za jazdę po drogach niepublicznych ....czyli po polach 2000....... O co chodzi w takim razie ???
Pizzojad