Wybrany wątek opinii
A jak okradacie społeczeństwo poprzez olbrzymie dopłaty praktycznie do wszystkiego, to jest oczywiście żaden wyzysk !!!!! Szok !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Nie jest wyzysk, bo dzięki temu masz tanie żarcie w sklepie. Poza tym większość z tych dopłat jest finansowana przez składki do UE pochodzące z innych krajów UE, bo Polska dużo więcej bierze z UE niż do niej wpłaca.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0