UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jest wyzysk, bo dzięki temu masz tanie żarcie w sklepie. Poza tym większość z tych dopłat jest finansowana przez składki do UE pochodzące z innych krajów UE, bo Polska dużo więcej bierze z UE niż do niej wpłaca.