UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo panie prezydencie jak pan wspaniale tym miastem zarzadza! Tylko dlaczego mi sie niedobrze robi?
Mieszczuch
Brawo panie prezydencie jak pan wspaniale tym miastem zarzadza! Tylko dlaczego mi sie niedobrze robi?
Mieszczuch