UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bezduszność tak traktować rośliny i zwierzęta. Skoro jest woda w rzece to dlaczego ją ograniczać. Na tych zdjęciach widać jakiś ekologiczny koszmar, kto mógł do tego doprowadzić? Czy w Wodach Polskich stracili rozum?

YDNIA