UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bezduszność tak traktować rośliny i zwierzęta. Skoro jest woda w rzece to dlaczego ją ograniczać. Na tych zdjęciach widać jakiś ekologiczny koszmar, kto mógł do tego doprowadzić? Czy w Wodach Polskich stracili rozum?

YDNIA

Anuluj