UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki awans jak ledwo pieniądze maja na 2 ligę przecież już nie mogą pozwolić sobie na transfer bo im budżet nadszarpnie niech grają w drugiej a czas pokaże na 1 ligę zaplecze infrastrukturalne trzeba posiadać itp wiec niech ze spokojem ogrywają się w 2 lidze

Ktomawiedziectenwie

Anuluj