Wybrany wątek opinii

Przydałby sie jeszcze jakis ograny na szczeblu centralnym obronca. Nasza młodzież jak to młodzież moga ich rutyniarze na poczatku sezonu wkręcac w murawę. Ps. Cztery pierwsze wpisy od góry. Napisał jeden i ten sam fermęnciarz. .
(2019.07.26)
Dokładnie, musiałem poprawić swój komentarz :) kumasz już??
Anon (2019.07.26)
Powrót do komentarzy