Wybrany wątek opinii
Przydałby sie jeszcze jakis ograny na szczeblu centralnym obronca. Nasza młodzież jak to młodzież moga ich rutyniarze na poczatku sezonu wkręcac w murawę. Ps. Cztery pierwsze wpisy od góry. Napisał jeden i ten sam fermęnciarz. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
Dokładnie, musiałem poprawić swój komentarz :) kumasz już??
Do moderacji
Odpowiedz
5
1