UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przydałby sie jeszcze jakis ograny na szczeblu centralnym obronca. Nasza młodzież jak to młodzież moga ich rutyniarze na poczatku sezonu wkręcac w murawę. Ps. Cztery pierwsze wpisy od góry. Napisał jeden i ten sam fermęnciarz. .