UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przydałby sie jeszcze jakis ograny na szczeblu centralnym obronca. Nasza młodzież jak to młodzież moga ich rutyniarze na poczatku sezonu wkręcac w murawę. Ps. Cztery pierwsze wpisy od góry. Napisał jeden i ten sam fermęnciarz. .


Anuluj