Wybrany wątek opinii

Za utrzymanie terenu mogą wziąć się ci, którzy jęczą, że brakuje im brudnego basenu w mieście. Wreszcie zrobią coś pożytecznego, zamiast narzekać , "niech ktoś". Mi nie zależy ani na bazie biwakowej, tym bardziej zasranym basenie. Rzut beretem jest morze i Zalew Wiślany, tyle jezior dookoła, ale dresblongom jak zwykle źle.
jdjd (2019.07.16)
Rzut beretem jest nawet Adriatyk jak się siedzi przed kompem albo na emeryturze bo jak masz 15 lat wszystko co jest poza miastem to jakby nie istniało cwaniaku z PRL
(2019.07.16)
Zalew brudny, zatoka też nie za czysta z tłumem ludzi. Tyle Jezior powiadasz?? Ja w okolicy Elbląga znam dwa Goplanica (prywatna i zakaz kąpieli), Martwe (zakaz kąpieli) sadzawek takich jak jezioro stare nie liczę. Podaj mi te jeziora?? Ps. Jeziorak czy Narie to nie okolice Elbląga.
Ciekawski (2019.07.16)
@jdjd - w Zalewie Wiślanym nie można się kąpać!
frajer (2019.07.16)
@jdjd - @jdjd skończ narzekać.
ela45 (2019.07.16)
Powrót do komentarzy