Wybrany wątek opinii
Za utrzymanie terenu mogą wziąć się ci, którzy jęczą, że brakuje im brudnego basenu w mieście. Wreszcie zrobią coś pożytecznego, zamiast narzekać , "niech ktoś". Mi nie zależy ani na bazie biwakowej, tym bardziej zasranym basenie. Rzut beretem jest morze i Zalew Wiślany, tyle jezior dookoła, ale dresblongom jak zwykle źle.
Do moderacji
Odpowiedz
1
13
Rzut beretem jest nawet Adriatyk jak się siedzi przed kompem albo na emeryturze bo jak masz 15 lat wszystko co jest poza miastem to jakby nie istniało cwaniaku z PRL
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Zalew brudny, zatoka też nie za czysta z tłumem ludzi. Tyle Jezior powiadasz?? Ja w okolicy Elbląga znam dwa Goplanica (prywatna i zakaz kąpieli), Martwe (zakaz kąpieli) sadzawek takich jak jezioro stare nie liczę. Podaj mi te jeziora?? Ps. Jeziorak czy Narie to nie okolice Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@jdjd - w Zalewie Wiślanym nie można się kąpać!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@jdjd - @jdjd skończ narzekać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0