UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za utrzymanie terenu mogą wziąć się ci, którzy jęczą, że brakuje im brudnego basenu w mieście. Wreszcie zrobią coś pożytecznego, zamiast narzekać , "niech ktoś". Mi nie zależy ani na bazie biwakowej, tym bardziej zasranym basenie. Rzut beretem jest morze i Zalew Wiślany, tyle jezior dookoła, ale dresblongom jak zwykle źle.
jdjd