UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za utrzymanie terenu mogą wziąć się ci, którzy jęczą, że brakuje im brudnego basenu w mieście. Wreszcie zrobią coś pożytecznego, zamiast narzekać , "niech ktoś". Mi nie zależy ani na bazie biwakowej, tym bardziej zasranym basenie. Rzut beretem jest morze i Zalew Wiślany, tyle jezior dookoła, ale dresblongom jak zwykle źle.

jdjd