UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rzut beretem jest nawet Adriatyk jak się siedzi przed kompem albo na emeryturze bo jak masz 15 lat wszystko co jest poza miastem to jakby nie istniało cwaniaku z PRL


Anuluj