Wybrany wątek opinii
@Zen - Czy Ty przeczytałeś do końca, gdzie napisane jest że 3 dni i zakończyłaby się klęską Niemiec, Ty nawet ze swoimi walczysz. Co za człowiek. A z tą historią o statkach pełnych czołgów to nieźle dałeś. O mam kolejny pomysł: statki były już w Rumuni a kosmici lądowali w Murmańsku odcinając tym samym chęć napaści sowietów na Finlandię w 39.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
No bo statki już płynęły ze sprzętem zakupionym przez Polskę poczytaj sobie, to będziesz wiedział. Proste.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Co do tych 3 dni Niemiec to pomyłka, ale faktem jest co napisałem faktem jest też to, że ok 100 samolotów ewakuowało się po wkroczeniu ZSRR do Polski głównie do Rumunii, na Węgry i do Republik Bałtyckich. Gdyby nie to i część przejęli Rosjanie, gdyby nie to, to dalej by walczyły plus liczne jednostki które ewakuowały się do Rumunii jak cała 1 brygada motorowa ze sprzętem, gdyby nie atak ZSRR nadal by walczyła, a to była najsilniejsza jednostka w pełni zmotoryzowana i z silną artylerią plot. Doskonale dowodzona przez generała Maczka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2