UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Czy Ty przeczytałeś do końca, gdzie napisane jest że 3 dni i zakończyłaby się klęską Niemiec, Ty nawet ze swoimi walczysz. Co za człowiek. A z tą historią o statkach pełnych czołgów to nieźle dałeś. O mam kolejny pomysł: statki były już w Rumuni a kosmici lądowali w Murmańsku odcinając tym samym chęć napaści sowietów na Finlandię w 39.
janekkos