UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do tych 3 dni Niemiec to pomyłka, ale faktem jest co napisałem faktem jest też to, że ok 100 samolotów ewakuowało się po wkroczeniu ZSRR do Polski głównie do Rumunii, na Węgry i do Republik Bałtyckich. Gdyby nie to i część przejęli Rosjanie, gdyby nie to, to dalej by walczyły plus liczne jednostki które ewakuowały się do Rumunii jak cała 1 brygada motorowa ze sprzętem, gdyby nie atak ZSRR nadal by walczyła, a to była najsilniejsza jednostka w pełni zmotoryzowana i z silną artylerią plot. Doskonale dowodzona przez generała Maczka.
Zen