Wybrany wątek opinii

Wszystko super tylko ktoś by mógł się zająć bezdomnymi kotami w Tolkmicku, niektóre są bardzo schorowane i nikt się nimi nie interesuje !!! już nie wspomnę o sterylizacji przez gminę ! czy ktoś je w ogóle dokarmia ??
Kamilkaa (2019.07.15)
@Kamilkaa - Koty znikną jak kababy będą serwowane
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy