Wybrany wątek opinii
Wszystko super tylko ktoś by mógł się zająć bezdomnymi kotami w Tolkmicku, niektóre są bardzo schorowane i nikt się nimi nie interesuje !!! już nie wspomnę o sterylizacji przez gminę ! czy ktoś je w ogóle dokarmia ??
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Kamilkaa - Koty znikną jak kababy będą serwowane
Do moderacji
Odpowiedz
1
1