UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko super tylko ktoś by mógł się zająć bezdomnymi kotami w Tolkmicku, niektóre są bardzo schorowane i nikt się nimi nie interesuje !!! już nie wspomnę o sterylizacji przez gminę ! czy ktoś je w ogóle dokarmia ??

Kamilkaa

Anuluj