UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko super tylko ktoś by mógł się zająć bezdomnymi kotami w Tolkmicku, niektóre są bardzo schorowane i nikt się nimi nie interesuje !!! już nie wspomnę o sterylizacji przez gminę ! czy ktoś je w ogóle dokarmia ??

Kamilkaa