Wybrany wątek opinii

Człowiek, który dla pomyślności Rzeczpospolitej walczył z nacjonalistyczną bandyterką powojenną, reakcyjnym szkodnictwem albo z nacjo-terrorystami z UPA/OUN powinien mieć co najmniej swoją tablicę pamiątkową w mieście, w którym służył, nie zaś być opluwanym przez reakcyjną propagandę.
RobertKoliński (2019.07.13)
@RobertKoliński - Zgadza się ale kto go opluwa? Sami bezmózgowcy.
maciek55 (2019.07.13)
@RobertKoliński - śmieszny jesteś chłopino, bezmózgie gówniarstwo, tfu!
kat (2019.07.13)
Jak mógł walczyć dla pomyślności Polski skoro to był bolszewicki pachołek, w dodatku Polska wydała na nim wyrok śmierci?
Zen (2019.07.14)
Powrót do komentarzy