Wybrany wątek opinii
Człowiek, który dla pomyślności Rzeczpospolitej walczył z nacjonalistyczną bandyterką powojenną, reakcyjnym szkodnictwem albo z nacjo-terrorystami z UPA/OUN powinien mieć co najmniej swoją tablicę pamiątkową w mieście, w którym służył, nie zaś być opluwanym przez reakcyjną propagandę.
Do moderacji
Odpowiedz
15
48
@RobertKoliński - Zgadza się ale kto go opluwa? Sami bezmózgowcy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
21
@RobertKoliński - śmieszny jesteś chłopino, bezmózgie gówniarstwo, tfu!
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
Jak mógł walczyć dla pomyślności Polski skoro to był bolszewicki pachołek, w dodatku Polska wydała na nim wyrok śmierci?
Do moderacji
Odpowiedz
11
2