UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowiek, który dla pomyślności Rzeczpospolitej walczył z nacjonalistyczną bandyterką powojenną, reakcyjnym szkodnictwem albo z nacjo-terrorystami z UPA/OUN powinien mieć co najmniej swoją tablicę pamiątkową w mieście, w którym służył, nie zaś być opluwanym przez reakcyjną propagandę.
RobertKoliński