UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek, który dla pomyślności Rzeczpospolitej walczył z nacjonalistyczną bandyterką powojenną, reakcyjnym szkodnictwem albo z nacjo-terrorystami z UPA/OUN powinien mieć co najmniej swoją tablicę pamiątkową w mieście, w którym służył, nie zaś być opluwanym przez reakcyjną propagandę.
RobertKoliński