Wybrany wątek opinii

Podżegacze pisze się przez z kropką. A co do sponsorów to za tą działkę odpowiadają działacze i miasto . My kibice jesteśmy od chodzenia na mecze kupna biletu i dopingu .
(2019.07.07)
Czyli płacąc za bilet momentami więcej niż na ekstraklasę sponsorujesz klub.
(2019.07.07)
Powrót do komentarzy