Wybrany wątek opinii
Podżegacze pisze się przez z kropką. A co do sponsorów to za tą działkę odpowiadają działacze i miasto . My kibice jesteśmy od chodzenia na mecze kupna biletu i dopingu .
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Czyli płacąc za bilet momentami więcej niż na ekstraklasę sponsorujesz klub.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0