UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podżegacze pisze się przez z kropką. A co do sponsorów to za tą działkę odpowiadają działacze i miasto . My kibice jesteśmy od chodzenia na mecze kupna biletu i dopingu .
Podżegacze pisze się przez z kropką. A co do sponsorów to za tą działkę odpowiadają działacze i miasto . My kibice jesteśmy od chodzenia na mecze kupna biletu i dopingu .