UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podżegacze pisze się przez z kropką. A co do sponsorów to za tą działkę odpowiadają działacze i miasto . My kibice jesteśmy od chodzenia na mecze kupna biletu i dopingu .


Anuluj