Wybrany wątek opinii
Dobra robota, Karolu - cześć i chwała bohaterom powrotu Elbląga do macierzy!:)
Do moderacji
Odpowiedz
28
20
@RobertKoliński - Niemieckiej?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Karol ! nic nie wsponinasz o swojej służbie w MO (Milicji Obywatelskiej) , razem szlifowaliśmy chodniki w mieście i perony na dworcu PKP. Pozdrawiam!
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@Kz - DO KZ ale my nie byliśmy pionierami a temu spotkanie służyło - pionierom a jei dzieciom pionierów
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@RobertKoliński - jakiego powrotu? komunistyczne zaciemnianie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@RobertKoliński - Podziękować możemy : Adolfowi, bo przegrał wojnę, Stalinowi że zdobył to miasto, Churchillowi, że odmówił Stalinowi Braniewa i Elbląga o które występował i gen. Sikorskiemu który rozumiał jak ma wyglądać przyszłość Polski i stworzył armię polską na terenie ZSRR, aby iść najkrótsza drogą do Polski i ją wyzwolić. Ale nie tzw. Rządowi na Uchodźstwie, który
bezpardonowo i politycznie, przy pomocy tzw. generał Andersa wyprowadził żołnierzy na Bliski Wschód, aby oddawali krew za dotychczasowych kolaborantów Rzeszy : Włochów, Francuzów, oraz wyręczali inne armie, nawet niepotrzebnie ginąć ( 2000 zabitych ) pod Monte Cassino, Bolonię i inne miasta.
Taka jest zakłamywana prawda przez IPN a nowe władze zwłaszcza. Na szczęście na terenach zdobytych od Niemiec nie będziemy musieli zwracać dóbr Żydom. Warszawę, Lublin itp. zostaną rozgrabione i zwrócone zgodnie z tajnym protokółem Jarosław - Donald ( ale Trump ).
Amen !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1