UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karol ! nic nie wsponinasz o swojej służbie w MO (Milicji Obywatelskiej) , razem szlifowaliśmy chodniki w mieście i perony na dworcu PKP. Pozdrawiam!

Kz

Anuluj