UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karol ! nic nie wsponinasz o swojej służbie w MO (Milicji Obywatelskiej) , razem szlifowaliśmy chodniki w mieście i perony na dworcu PKP. Pozdrawiam!
Kz
Karol ! nic nie wsponinasz o swojej służbie w MO (Milicji Obywatelskiej) , razem szlifowaliśmy chodniki w mieście i perony na dworcu PKP. Pozdrawiam!
Kz