UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Podziękować możemy : Adolfowi, bo przegrał wojnę, Stalinowi że zdobył to miasto, Churchillowi, że odmówił Stalinowi Braniewa i Elbląga o które występował i gen. Sikorskiemu który rozumiał jak ma wyglądać przyszłość Polski i stworzył armię polską na terenie ZSRR, aby iść najkrótsza drogą do Polski i ją wyzwolić. Ale nie tzw. Rządowi na Uchodźstwie, który bezpardonowo i politycznie, przy pomocy tzw. generał Andersa wyprowadził żołnierzy na Bliski Wschód, aby oddawali krew za dotychczasowych kolaborantów Rzeszy : Włochów, Francuzów, oraz wyręczali inne armie, nawet niepotrzebnie ginąć ( 2000 zabitych ) pod Monte Cassino, Bolonię i inne miasta. Taka jest zakłamywana prawda przez IPN a nowe władze zwłaszcza. Na szczęście na terenach zdobytych od Niemiec nie będziemy musieli zwracać dóbr Żydom. Warszawę, Lublin itp. zostaną rozgrabione i zwrócone zgodnie z tajnym protokółem Jarosław - Donald ( ale Trump ). Amen !