UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie jedź motocyklem w grupie !!! NIGDY !!! To najczęstsza przyczyna wypadków. Tacy niby jesteście wolni i niezależni a jeździcie stadnie jak baranki. Chyba wiecie gdzie jedziecie ? Nie ? Więc cel jest znany i niech każdy jedzie sam !

Dede

Anuluj