UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie jedź motocyklem w grupie !!! NIGDY !!! To najczęstsza przyczyna wypadków. Tacy niby jesteście wolni i niezależni a jeździcie stadnie jak baranki. Chyba wiecie gdzie jedziecie ? Nie ? Więc cel jest znany i niech każdy jedzie sam !
Dede