UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy nie jedź motocyklem w grupie !!! NIGDY !!! To najczęstsza przyczyna wypadków. Tacy niby jesteście wolni i niezależni a jeździcie stadnie jak baranki. Chyba wiecie gdzie jedziecie ? Nie ? Więc cel jest znany i niech każdy jedzie sam !

Dede