UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli lokalni terytorialsi wzięli udział w jednych z największych ćwiczeniach NATO, można tylko przyklasnąć. Każdy udział zaangażowanego młodego człowieka w projekcie WOT jest dla kraju i państwa wartością dodaną. Tyle w temacie i nie zmienią tego bezpłodne komentarze lokalnych internetowych eunuchów. Brawo i tyle w temacie.

Olo1