Wybrany wątek opinii

Mini trochę czasu od strajku nauczycieli i nic się nie zmieniło w szkolach. Połowa tych tzw nauczycieli powinna zostać zwolniona nie zrozumieli nic że dali się wciągnąć w gry polityczne. Zostawili dzieci samym sobie , przykra prawda. Zmiany zacznijcie od siebie w szkolach.
(2019.06.15)
Ale przecież dzieci nie mogą mądralo być pozostawione jak to mówisz "samym sobie". Mają własnych rodziców odpowiedzialnych za ich wychowanie i przygotowanie do życia. Najpierw wymagać od siebie potem od szkoły bo to w takiej kolejności idzie.
(2019.06.15)
Powrót do komentarzy