UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mini trochę czasu od strajku nauczycieli i nic się nie zmieniło w szkolach. Połowa tych tzw nauczycieli powinna zostać zwolniona nie zrozumieli nic że dali się wciągnąć w gry polityczne. Zostawili dzieci samym sobie , przykra prawda. Zmiany zacznijcie od siebie w szkolach.