UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mini trochę czasu od strajku nauczycieli i nic się nie zmieniło w szkolach. Połowa tych tzw nauczycieli powinna zostać zwolniona nie zrozumieli nic że dali się wciągnąć w gry polityczne. Zostawili dzieci samym sobie , przykra prawda. Zmiany zacznijcie od siebie w szkolach.


Anuluj