Wybrany wątek opinii

Kaczyńskiego to panowie i panie profesorowie co najwyżej możecie cmoknąć w pompkę. Łże elita skomle i w sumie niech skomle.
Normans (2019.06.14)
@Normans - Nie widze zadnej roznicy miedzy tymi elitami. .. jednym i drugim sloma z butow wylazi. Mozecie sie cmokac w pomki ale miedzy soba elito pozal sie boze z prawej jak i z lewej strony. .. ten sam stan umyslu. ..
(2019.06.14)
Powrót do komentarzy