Wybrany wątek opinii
Kaczyńskiego to panowie i panie profesorowie co najwyżej możecie cmoknąć w pompkę. Łże elita skomle i w sumie niech skomle.
Do moderacji
Odpowiedz
20
8
@Normans - Nie widze zadnej roznicy miedzy tymi elitami. .. jednym i drugim sloma z butow wylazi. Mozecie sie cmokac w pomki ale miedzy soba elito pozal sie boze z prawej jak i z lewej strony. .. ten sam stan umyslu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
4