UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kaczyńskiego to panowie i panie profesorowie co najwyżej możecie cmoknąć w pompkę. Łże elita skomle i w sumie niech skomle.

Normans

Anuluj