UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kaczyńskiego to panowie i panie profesorowie co najwyżej możecie cmoknąć w pompkę. Łże elita skomle i w sumie niech skomle.
Normans
Kaczyńskiego to panowie i panie profesorowie co najwyżej możecie cmoknąć w pompkę. Łże elita skomle i w sumie niech skomle.
Normans