UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Normans - Nie widze zadnej roznicy miedzy tymi elitami. .. jednym i drugim sloma z butow wylazi. Mozecie sie cmokac w pomki ale miedzy soba elito pozal sie boze z prawej jak i z lewej strony. .. ten sam stan umyslu. ..


Anuluj